Türkçe Dublaj

Bridget Jones’un Bebeği – Türkçe Dublaj – 1080p

Yönetmen: Sharon Maguire Oyuncular: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, , Yapım Yılı: 2016 : İngiltere Tür: Komedi,Romantik

Bir televizyon yapımcısı olarak işinde kararlı olan Bridget Jones (Renee Zellweger) bekar kalıyor. Bir arkadaşın işten bir pop müzik festivaline gitmesi için daveti kabul ettikten sonra, “yanlışlıkla” bilinmeyen ve baştan çıkarıcı Jack Qwant’la (Patrick Dempsey) uyuyor. Ama artık aynı nevrotik değil ve çocuğun nerede olduğuyla ilgilenmiyor. Kısa bir süre sonra, bir vaftiz sırasında, ingilizce vergileme geçmişle olan sevgisi Mark (Colin Firth) ile yeniden karşılaşır. Ve sonunda uyuyorlar. Birkaç hafta daha geçer ve Bridget kendini hamile bulur. Ve çocuğun babasının kim olduğundan emin olmadıkça, her ikisi de Bridget Jones bebeğinin gerçek babası olduğuna inanırken “vahiy” i erteler.

Etiketler: , , , ,

Twitter Facebook Google+ WhatsApp
Türkçe Dublaj

4
Türkçe Dublaj

5
Türkçe Dublaj

Türkçe Dublaj

6
Türkçe Dublaj

7
Türkçe Dublaj

16
Türkçe Dublaj

3

Film/Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Her türlü sorun, bildirim ve şikayet için, ulusoy@filmindirizle.org adresine mail atabilirsiniz.
Film İndir İzle: Film, Dizi indirme aynı zamanda izleme işlemlerini Bedava ve Full 1080p, 720p, HD, MP4, MKV olarak yapabileceğiniz web sitesi. Türkçe Dublaj, Yerli Film, Mobil Film bulabilirsiniz.


Film İndir Film İzle
Film İndir İzle

Bulamadığınız filmleri ve kırık linkleri buradan bildirebilirsiniz. En kısa sürede eklenir.