Türkçe Altyazılı

0

Bad Genius (2017) – Türkçe Altyazılı – 1080p

Yönetmen: Nattawut Poonpiriya Oyuncular: Chutimon Chuengcharoensukying, Eisaya Hosuwan, Teeradon Supapunpinyo Yapım Yılı: 2017 - Tayland Tür: Dram,Komedi,Suç

‘Lynn’ (Chutimon Chuengcharoensukying) okulun testleri hile için iki okul arkadaşlarına, ‘Grace’ (Eisaya Hosuwan) ve ‘Pat’ (Teeradon Supapunpinyo) yardımcı olan bir parlak öğrenci. Grace, ihtiyaç duyduğu notları alamayan seçkin bir okul aktivisti. Pat, paranın hepsini alabileceğini düşünen çürümüş zengin bir adamken.
Bir gün Lynn, milyonlarca baht kazanma fırsatını kazanır. Dünya çapında büyük üniversitelere girmek isteyen öğrenciler tarafından kullanılan STIC sınavının aldatmaca şemasına yardımcı olmalıdır. Sorun şu ki, “Banka” nın (Chanon Santinatornkul) yardımına, çalışmalarındaki rakibine ve sahtekarlık yapmayı sevmemeye ihtiyacı olacak. Lynn, Banka’yı etik kurallarından vazgeçip onlara yardım etmesini ikna etmek için ne yapacak?

Etiketler: , , , , , ,

Twitter Facebook Google+ WhatsApp
Türkçe Dublaj

10
Türkçe Dublaj

4
Türkçe Dublaj

5
Türkçe Dublaj

3
Türkçe Dublaj

3
Türkçe Dublaj

Türkçe Dublaj

6

Film/Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Her türlü sorun, bildirim ve şikayet için, ulusoy@filmindirizle.org adresine mail atabilirsiniz.
Film İndir İzle: Film, Dizi indirme aynı zamanda izleme işlemlerini Bedava ve Full 1080p, 720p, HD, MP4, MKV olarak yapabileceğiniz web sitesi. Türkçe Dublaj, Yerli Film, Mobil Film bulabilirsiniz.


Film İndir Film İzle
Film İndir İzle

Bulamadığınız filmleri ve kırık linkleri buradan bildirebilirsiniz. En kısa sürede eklenir.