Türkçe Dublaj

Arabalar 2 – Cars 2 – Türkçe Dublaj – 1080p

Yönetmen: John Lasseter, Brad Lewis Oyuncular: Owen Wilson, Larry the Cable Guy, Michael Caine Yapım Yılı: 2011 : ABD Tür: Animasyon,Komedi,Macera

dördüncü kez Piston için Dünya Kupası’nı kazanmasının ardından, Lightning McQueen (Owen Wilson) ve Radyatör Kasabası’nın ekibi return to rest. Orada geri dönmeyi dört gözle bekleyen en yakın arkadaşı olan Mate (Larry the Cable Guy) ile tanışır. Kısa bir süre kendi geldikten sonra Yıldırım Dünya Grand Prix, tüm rakipleri Alinol, alternatif yakıt tüketecektir girişimci Miles Eixodarroda (Eddie Izzard) tarafından düzenlenen bir etkinlik kaydetti. Bir rakip olan Francesco Bernouilli’nin (John Turturro) bir televizyon programında provoke edildikten sonra, Lightning de yarışmaya karar verdi. O yarışlarda ona eşlik etmek için Mate almayı karar verir, ama yakında bir Amerikan casusu ile karıştırılır. Bu şekilde Mate, Finn McMissile (Michael Caine) ve Holly Caixadibrita (Emily Mortimer) ile uğraşmak zorundadır.

Etiketler: , , , , , ,

Twitter Facebook Google+ WhatsApp
Türkçe Dublaj

5
Türkçe Dublaj

Türkçe Dublaj

6
Türkçe Dublaj

7
Türkçe Dublaj

16
Türkçe Altyazılı

7
Türkçe Dublaj

4

Film/Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Her türlü sorun, bildirim ve şikayet için, ulusoy@filmindirizle.org adresine mail atabilirsiniz.
Film İndir İzle: Film, Dizi indirme aynı zamanda izleme işlemlerini Bedava ve Full 1080p, 720p, HD, MP4, MKV olarak yapabileceğiniz web sitesi. Türkçe Dublaj, Yerli Film, Mobil Film bulabilirsiniz.


Film İndir Film İzle
Film İndir İzle

Bulamadığınız filmleri ve kırık linkleri buradan bildirebilirsiniz. En kısa sürede eklenir.